O nas

Poprawimy bezpieczeństwo pożarowe w Twoim obiekcie!

Od ponad dziecięciu lat dbamy o bezpieczeństwo firm i instytucji oferując kompleksowe usługi przeciwpożarowe i BHP. Stosujemy nowe technologie, rozwiązujemy nawet skomplikowane problemy i proponujemy rozwiązania optymalnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Doryn PPOŻ Logo

Usługi przeciwpożarowe i BHP Robert Doryn

Ponad 10 lat na rynku

W naszej branży doświadczenie jest bardzo ważne. Dzięki niemu świetnie radzimy sobie nawet w trudnych sytuacjach, a bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie ma przed nami tajemnic.

Doryn Ppoż element mapy
Doryn Ppoż element mapy
Doryn Ppoż element mapy

Skrupulatność

Każdy szczegół jest dla nas ważny. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zadbaliśmy o ochronę Twojego budynku w 100% i że nasze działania przyniosą oczekiwane efekty w Twojej firmie.

Doryn Ppoż element mapy

Przyjazne doradztwo

Jeśli potrzebujesz konsultacji w związku z wyposażeniem przeciwpożarowym, instrukcjami bezpieczeństwa pożarowego, oznaczeniami lub w innej sprawie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przeprowadzamy także szkolenia w przyjaznej atmosferze.

Doryn Ppoż element mapy
Doryn Ppoż element mapy
Doryn Ppoż element mapy

Ekspercka wiedza

Jeśli ktoś powiedział Ci, że nie wie, jak rozwiązać Twój problem lub rozwiać wątpliwości, skontaktuj się z nami. Wytrwale dążymy do celu i zawsze znajdujemy możliwe rozwiązania, dzięki którym w pełni zabezpieczysz swój budynek.

Robert Doryn przy mównicy

Kontakt

Chcesz skorzystać z naszych usług lub masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Email: dorynppoz@gmail.com

Numer telefonu: +48 502-607-653

Godziny pracy: 8:00 - 20:00

Zdjęcie w tle kontaktu