Firma

Dzień dobry!

Oferujemy usługi przeciwpożarowe i BHP na najwyższym poziomie

Nazywam się Robert Doryn i jestem absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.

Od 2007 roku zajmuję się zawodowo ochroną przeciwpożarową, a od 2013 roku prowadzę firmę, której celem jest poprawa bezpieczeństwa pożarowego w obiektach budowlanych. Nasza szeroka oferta to odpowiedź na potrzeby firm i instytucji, które oczekują usług przeciwpożarowych i BHP świadczonych na najwyższym poziomie.

Zdjęcie Roberta Doryna
Zdjęcie Roberta Doryna

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

W firmie Usługi przeciwpożarowe i BHP Robert Doryn stawiamy na wysokie zaangażowanie w każde zlecenie. Niektóre sytuacje naszych zleceniodawców wymagają holistycznego podejścia i dogłębnej wiedzy eksperckiej. Znajdujemy rozwiązania w każdej sytuacji, nawet tej, która z pozoru wydaje się bardzo skomplikowana. Ułatwia nam to wieloletnie doświadczenie w branży ochrony przeciwpożarowej oraz ciągle aktualizowana wiedza.

1

Wysokie zaangażowanie

Nasza firma kładzie duży nacisk na wysokie zaangażowanie w każde zlecenie, wykazujemy dużą aktywność w swoją pracę i skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości usług.

2

Holistyczne podejście i dogłębna wiedza ekspercka

Nasza firma posiada dogłębną wiedzę ekspercką i podejście, które pozwala na znalezienie rozwiązań w każdej sytuacji, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

3

Wieloletnie doświadczenie i aktualizowana wiedza

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ochrony przeciwpożarowej, systematycznie aktualizujemy swoją wiedzę, jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, co w skuteczny sposób przekłada się na naszą pracę w branży ppoż.

Zdjęcie Roberta Doryna

Współpraca oparta na przyjaznym podejściu

W kontaktach biznesowych stawiamy na partnerstwo i jasną komunikację. Do zleceń podchodzimy z zaangażowaniem i przyjaznym nastawieniem. Dajemy gotowe rozwiązania w zakresie usług ppoż. i BHP. Współpracując z nami odczujesz nową jakość obsługi i pełen profesjonalizm.

Szkolenia, certyfikaty i niezbędne uprawnienia

W naszym zawodzie nie da się pracować prawidłowo bez konsekwentnego rozwoju i nauki. Niedopełnienie swoich obowiązków w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego i BHP może powodować bowiem duże straty dla zleceniodawców. Firmy ubezpieczeniowe kładą coraz większy nacisk na wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego w obiektach i środowisku pracy. Dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy, która cały czas jest na bieżąco i może pochwalić się licznymi dokumentami potwierdzającymi jej kompetencje zawodowe.

Kontakt

Chcesz skorzystać z naszych usług lub masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Email: dorynppoz@gmail.com

Numer telefonu: +48 502-607-653

Godziny pracy: 8:00 - 20:00

Zdjęcie w tle kontkatu